FlyCover
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FlyCover

forum za one koji zele nesto drugacije :D
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Michael Jackson

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Issy
Admin
Admin
Issy


Broj poruka : 348
Lokacija : Zemlja
Datum upisa : 11.06.2008

Michael Jackson Empty
PočaljiNaslov: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitimePon Jun 16, 2008 5:34 am

:D Mozda je malo cudno ali on je meni cool

Michael Joseph Jackson poznat kao "Kralj popa"  je američki pevač, izvođač i pop ikona čija je uspešna karijera i kontroverzni privatni život deo pop kulture poslednjih 40 godina.
 Rođen je 29. avgusta(a ja 30.8. :D) 1958. godine u gradu Geriju, državi Indijana, SAD. Svoju muzičku karijeru započeo je sa 5 godina, ali zvanično sa 7 kao pevač u grupi Jackson 5.

Za njega se kaže da je „izuzetno značajna figura u istoriji pop kulture“ i „osoba od planetarnog značaja“.

Tokom četrdesetogodišnje karijere Majkl je nagrađen brojnim nagradama uključujući World Music Award's Best-Selling Pop Male Artist of the Millennium, American Music Award's Artist of the Century Award i Bambi Award's Pop Artist of the Millennium Award. Džekson je dobitnik trinaest Gremi nagrada.

Izdao je 13 singlova koji su bili prvi na listi Bilborda 100, više nego iko u SAD-u u HOT 100 periodu.

Poznat je i po svojim plasticnim operacijama...
I po skandalima...

Al meni on cool
Nazad na vrh Ići dole
https://flycover.serbianforum.info
kira~

kira~


Broj poruka : 366
Godina : 29
Lokacija : Kaoru's Lap XD
Datum upisa : 13.06.2008

Michael Jackson Empty
PočaljiNaslov: Re: Michael Jackson   Michael Jackson Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 6:27 pm

volim ga ja,volim Billie Jean,obozavam ritam te pjesme <3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.art-of-pain.forumotion.com
 
Michael Jackson
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FlyCover :: Muzika :: Other music-
Skoči na: